Tenisový areál Žalov-Roztoky

Rezervujte si kurt na 775131613

Pondělí - čtvrtek: 7:00-22:00

Pátek: 7:00-21:00

Víkendy a svátky: 9:00-21:00

PŘIJĎTE SI ZAHRÁT PŘED PRACÍ, U NÁS MŮŽETE HRÁT UŽ OD 7:00!! Otevírací doba haly prodloužena od pondělí do čtvrtka do 22:00 hodin!

O tenisovém areálu

Tenisové kurty v areálu Žalov-RoztokyTenisový areál Žalov-Roztoky je pro Vás otevřený denně v krásném prostředí jen 20 minut od centra Prahy.

Od 1.9.2013 provozuje areál tenisová škola VV, jejíž personál se Vám snaží maximálně zpříjemnit čas, který zde strávíte, a to nejen rozšířenou nabídkou služeb, sportovního zboží, ale i posezením u dobrého moravského vína či únětického piva.

Dětem zpestří pobyt dětský koutek a v létě prolézačka, trampolína či bazén.

Doporučujeme: na zahnání hladu i žízně Pivovarská restaurace v Únětickém pivovaru - http://www.unetickypivovar.cz/pivovarska-restaurace

Povrch kurtů

Oba tenisové kurty našeho areálu se mohou chlubit profesionálním umělým povrchem - tzv. umělou antukou. Materiál byl vyvíjen výhradně pro specifické potřeby tenisové hry a byl testován špičkovými hráči v rámci různých tenisových škol. Herní vlastnosti povrchu naprosto odpovídají specifikaci přírodní antuky jak z hlediska odskoku míče, tak dynamiky případného skluzu.

V zimním období Vás můžeme pozvat do pohodlí tenisové haly. Díky ní Vám také nabízíme individuální i skupinové tenisové kurzy po celý rok, a tok jak pro děti od 4 let, tak pro dospělé - TENISOVÁ ŠKOLA

Bezbariérový přístup

Naše tenisové kurty i zázemí jsou samozřejmě připraveny i pro tenisty - vozíčkáře - tak si neváhejte přijít zahrát. Celý areál je lehce přístupný, bezbariérově řešený a nabízí dostatečný počet parkovacích míst pro osobní auta i bezpečné úložiště pro jízdní kola.